Esenler Sohbet Odaları

30 Ocak 2019
115
0
Esenler Sohbet
Esenler Sohbet Odaları

Sohbet odaları platformunun en kral geliştirici ve sohbet edebilme ve arkadaşlık kurabilme sitesi destek sağlayıcısı olan sohbet odaları artık sizlere yepyeni harika bir güncelleme ile beraber geliyor. Ne kadar merak içerisinde olduğunuzu hissedebiliyoruz. Öyleyse sizleri de fazla meraklandırmadan hemen açıklamaya girelim sizlere yeni harika bir bildiri ile tekrar geldik. Zaten bizler sizlere artık her yeni bir gün yepyeni bir şey ile beraber geleceğiz demedik mi? İşte size verdiğimizin sözün tutulduğunun ispatıdır sizlerin de burada olabilmesi. Her neyse konumuza geçelim öyle değil mi? Esenler ücretsiz sohbet odalarının açıldığını artık sizlere göğsümüz kabara kabara açıklayabiliriz.

Esenler Ücretsiz Sohbet Odaları

Bizleri takipte kalmanız önemlidir. Çünkü sizlere o kadar çok yeni şeyler daha doğrusu sunucularımız için yeni Ram, işlemci veya depolama arttırıcı donanımlar getirmemiz bir yana bunlar da sizleri için önemli çünkü bunlar sizlerin daha hızlı sohbet odalarında muhabbet edebilme olanağına destek verici türlerdir. Ama asıl önemli olan yeni muhabbet odaları ortamlarıdır ki bunu sizlerde biliyorsunuz demin yukarıda dedik sizlere daha önce kimsenin yapmaya cesaret edemediği şey diye.

Esenler Sohbet Odaları Ve Arkadaşlık

Artık sizlere açıklama vakti geldi. Sizlere her ile özel sohbet odaları sitemizi zaten oluşturduk çok az bir şey kaldı önümüzde ama şu an yeni başladığımız şeylerden biriyse her ilçeye özel sohbet odaları düşünsenize Türkiye’de kaç bin ilçe vardır öyle değil mi? İşte biz sizler için bunları göze alarak Esenler ücretsiz sohbet odalarını oluşturarak başlangıcı yaptık. Bu başlangıç çoğu kullanıcının yüzünü güldürdü küçük, minicik bir kısmı ise üzüldü çünkü birkaç kişi daha doğrusu Esenlere ilgisi olan kişiler artık Esenlerin ücretsiz sohbet odalarına dağılmaya başlayınca işte geri kalan kişilerinde birazcık da olsa morali bozuldu.

Esenler Sohbet Odalarına Herkes Katılabilir mi?

Ama şunu bilmiyorlardı sanırsak Esenler muhabbet ve arkadaşlık kanalları dahil olmak üzere her hizmetimiz zaten sizlere ücretsiz sohbet odaları bir şekilde bizzat bizlerin uzman kadrosu tarafından veriliyor. Ve hatta isteyen mobil cihaz destek programımız olan Mobil sohbet odaları araçlarını da indirerek daha kaliteli sohbet edebilir dedik.

Kim ne demiş?
Bir Yorum Yazın