Kurallar

  1. Sunucu Bünyemizde bulunan kullanıcılarımızın yapmış olduğu davranışlar ve yazılı olarak suç teşkil edebilecek her türlü söylemler ve davranışlardan sohbet sunucusu ve yetkilileri ve sunucu bünyesinde bulunan sitelerde görev yapan birimler sorumlu tutulmamaktadır.
  2. Türkiye Cumhuriyeti Anayasasına aykırı ve suç ve durum teşkil edebilecek her türlü söylem ve davranış yasal müdahalelere sebebiyet verebilir.
  3. Sunucu içerisinde bulunan kullanıcı adı kayıt sisteminde kullanılan özel bilgileriniz (Şifre, Mail Adresi, İp Adresi) Gerekli görüldüğü takdirde adli merciler dışında kesinlikle başka şahıslar ile paylaşılmamaktadır.
  4. Sunucu içerisinde 2. veya 3. şahıslara ait özel bilgilerin (Sosyal medya adresleri, telefon numarası ve benzeri durumların) paylaşımını yapmak yasak olmakla beraber büyük suçlar da teşkil etmektedir , mevzu bahis davranışlar da bulunan kişilerin gerekli ip adresleri Siber suçlarla mücadele ekiplerine iletilip yasal müdahale başlatılmasına yardımcı olunacaktır.
  5. Kullanıcılarımızın sunucu içerisinde özel ve cinsel içerikli konuşmaları tamamı ile kendi özgür iradeleri dahilindedir.
  6. Sunucumuzda oluşabilecek her türlü psikolojik baskı ve cinsel içerikli konuşma ihtimallerine önlem olarak 18 yaş yani yasalar önünde yetişkin birey sayılmayan kişilerin bulunması sakıncalı olabilir.
  7. Sunucu kullanıcılarının kayıtlayarak kullandıkları kullanıcı adlarını kullanım hakkı ve sorumlulukları şahıslarına aittir.
  8. Sunucumuzda kullanılan kullanıcı adlarının kullanım hakkı gerekli görüldüğünde erişim sınırı konulup tarafımızca yasaklanabilir. Kullanıcı adlarının Telif Hakkı Chatodam.Org yönetim kadrosuna aittir.
  9. Sunucumuza giren tüm kullanıcılarımız bu kuralları okumuş ve kabul etmiş sayılmaktadır.